Hakkımızda

Meyt firması olarak 2020 yılında uzman kadromuz ile üç alanda hizmet vermeye başlamıştır. Her alanda oluşan uzmanlaşmak yerine Engelliler, Emeklilikte yaşa takılanlar ve İş fikirleri alanında hizmet vererek geniş bir coğrafyada hizmet vermeye başlamıştır.

Kısa zamanda binlerce kişinin sık kullanılanlarına eklenmiş olan Meyt firması gerçek bilgilerin yanında gerçek müşteriler ile işverenleri bir araya getirmektedir. Her geçen zaman da katlanarak artan kullanıcılarımıza yenileri kartopu şeklinde eklenerek artmaktadır.


5 kişiden oluşan beyin takımı ile hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Sahada görev alan ekiplerimiz özellikle emeklilikte yaşa takılanlar kamuoyunda EYT olarak bilinen kesimin sorunlarını siyasiler tarafından yanıt ve çözüm almak için uğraşmaktadır.

Çeşitli sivil kuruluşlar ile sayıları milyona ulaşmış olan EYT mağdurlarının tek umudu gene MEYT.ORG olmuştur. Yapılan bürokrasi mücadelesi yanında sürekli olarak basın yolu ile emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının çözümleri noktasında kamuoyu canlı tutulmaktadır.


Bir diğer hizmet alanımız olan kısım ise engelliler olmaktadır. Mağdur ve yalnız kalmış sorunlarını kimseye anlatamayan milyonların sesi gene meyt org olmaya devam etmektedir. Engelliler hakkında karşılaşılan sorunlar kadar birbirleri arasında dostluk köprüsü olmaya devam etmektedir. Bunun yanında sosyal haklarını elde etmeleri kısmında engellilere adım adım yardımcı olunmaktadır.

Hastane engelli raporu nasıl alınır alınmış olan rapor ile hangi haklar elde edilir. Bu işlemler esnasında gerekli olan evraklar nelerdir. Sosyal hakları arasında olan engelli maaşı nasıl bağlanır. Tüm bu işlemler 3 uzman tarafından ele alınarak meyt.org takipçilerine güncel veriler ile sunulmaktadır.


Bir diğer bölüm olarak ise iş sıkıntısı çeken veya ek gelir elde etmek isteyenler için evde yapılabilecek olan iş fikirleri yer almaktadır. İş fikirleri içinde niş konular ele alınarak belli alanda garantili gelir sağlatan tavsiyeler gene 4 bayan ekip elemanımız ile uzman bir şekilde sunulmaktadır.

Uzman ekip anlayışı ile dinamik olarak yedi gün yirmi dört saat hizmet veremeye devam eden tek kuruluş meyt.org olmaya devam etmektedir. En yakın takipçilerine fark atmış olan firmamız kuruluşundan bu yana sadece kendisi ile yarışan bir hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir

İletişime Geçiniz
Şimdi aktifim size yardımcı olabilirim